אודות רב בריח לעסקים

רב-בריח.
תעשייה ישראלית,
גאווה לאומית.

חברת רב-בריח (08) תעשיות בע”מ, יצרנית מוצרי “רב-בריח” ו”פלדלת”, הפכה מאז הקמתה בשנת 1973, לסמל המייצג את כל הטוב שבתעשייה הישראלית ולאחד המותגים החזקים, האהובים והמוערכים ביותר בארץ. מותג המספק תחושה של שלווה וביטחון למאות אלפי משפחות ועסקים באמצעות דלתות ביטחון ומוצרי מיגון ונעילה איכותיים וזוכה, מזה תשע שנים ברציפות, בתואר “מותג-על” מטעם ארגון Superbrands Israel.
בשנת 2008 חברת רב-בריח נרכשה על ידי התעשיין ואיש העסקים מר שמואל דונרשטיין – חתן פרס התעשייה, אשר הפיח בה רוח חדשה והביא אותה לשיעורי צמיחה חסרי תקדים ולהצלחה גלובלית פורצת דרך. נכון להיום, לחברה שבעה מפעלים ברחבי הארץ והיא מעסיקה כ- 1000 עובדים. באוגוסט 2021 החברה יצאה להנפקה ראשונה בבורסה והפכה לחברה ציבורית.

רב-בריח – מסורת של חדשנות

חברת רב-בריח מתמחה בתכנון, ייצור ושיווק של דלתות כניסה ודלתות בטחון מעוצבות, דלתות פנים לבית ולמשרד, מוצרי נעילה מתקדמים, דלתות נגד ירי, דלתות עמידות אש והדף (דלתות פריצה קרה), דלתות וחלונות למרחב המוגן, שערים לתעשייה ומערכות אוורור וסינון אב”כ לחדרי הממ”ד. כל אחד ממוצרי החברה נושא את סוד הצלחתה הבינלאומית של רב-בריח: שילוב נדיר בין מחקר ופיתוח ישראלי מקורי, תעשיה מסורתית ואיכותית מתוצרת “כחול-לבן”, מוטיבציה וחדשנות של חברת הזנק, בקרת ייצור קפדנית וקהל לקוחות נאמן בארץ ובכל רחבי העולם.

רב-בריח – הצלחה עם שורשים בפריפריה

מפעלי החברה, וביניהם מפעלי דלתות הכניסה, דלתות הפנים, מוצרי הנעילה, המסגרות הכבדה, השערים ומערכת סינון ואוורור אב”כ, ממוקמים ביישובי הפריפריה ומשקפים יותר מכל את תפיסתה הייחודית של רב-בריח, הרואה בתעשייה המתקדמת ציונות עכשווית וצורך לאומי חיוני ורב-חשיבות. ששת מפעליה המודרניים של החברה המשתרעים על שטח של כ-36,000 מ”ר באזור התעשייה הדרומי באשקלון ובאזור התעשייה כרמיאל, מספקים לתושבי הסביבה שפע הזדמנויות תעסוקתיות, מאתגרות ומתגמלות. בנוסף למפעלי היצור שבבעלותה, רב-בריח מפעילה מרכזים לוגיסטיים בצריפין ובחיפה ומספר רב של אולמות תצוגה וסניפים בפריסה ארצית. ההון האנושי האיכותי והנאמן של החברה, כולל מהנדסים מהטובים בישראל, מעצבי מוצר יצירתיים, אנשי ייצור מיומנים, צוות מנהלים יעיל וצעיר ואנשי שירות ומכירות הקשובים לצורכי הלקוחות ומספקים מענה מלא לכל צורכיהם.

רב-בריח מישראל לעולם

7 מפעלים

ברחבי הארץ, משתרעים
על שטח של כ-36,000 מ”ר

כ-1,000 עובדים

ב-7 מפעלים שונים

50 מדינות

רב-בריח משווקת כיום את מוצריה
ב-50 מדינות ברחבי העולם

250,000+

דלתות מיוצרות בשנה

4 מיליון

בתי אב בישראל נהנים
מדלתות הכניסה של רב-בריח

נעים להכיר, שדרת הניהול

אלי שמיני

סמנכ”ל חטיבת קבלנים

אסף אבן חיים

סמנכ״ל כספים

עומר יתיר

מנכ”ל חברת הנעילה

אביחי רז

סמנכ”ל תפעול

ניר לב

סמנכ”ל חטיבת קבלנים מוסדי

ליאור דונרשטיין

סמנכ”ל רכש ושרשרת אספקה

גד אברג'יל

סמנכ”ל חטיבת הפרטיים

עדי ברנשטיין

סמנכ”ל חטיבת השירות והתקנות

שפיר שנרך

סמנכ”ל פרויקטים והשקעות

אדוארד קנטור

סמנכ”ל הנדסת מפעלים של החברה

רפי זלדין

סמנכ”ל איכות בטיחות ותהליכים

זיו זנדני

מנהל מערכות מידע

ענת ורניק

מנהלת משאבי אנוש

תורמים לקהילה

חברת רב-בריח היא חברה ישראלית שורשית, החייבת את הצלחתה לאמון הרב שרוכשים לה לקוחותיה לאורך השנים. המחויבות שלנו לקהילה בה אנו חיים ופועלים, מהווה עבורנו ערך עליון ולכן אנו, מנהלי החברה ועובדיה, משקיעים משאבים במתן תחושת ביטחון לקהילה ולסביבה שלנו, באמצעות מגוון פעילויות חברתיות ומיזמים התנדבותיים המשיקים לתחומי פעילותנו.
צלם: ספי מגריזו

לכל הפעילויות והמיזמים שלנו

הסיפור של רב-בריח

הסיפור של רב-בריח

דלת הפלדלת נולדת

הכל החל בבוקר בהיר בשנת 1972… לקוחה נסערת נכנסה לבית המסחר למנעולים בו עבד אברהם בחרי וביקשה שיתקין בדלת ביתה ארבעה מנעולים שיחזירו לה את תחושת הביטחון שאבדה, בעקבות פריצה שחוותה.
בקשה תמימה זו הציתה את דמיונו של אברהם, אשר יחד עם ידידו משה דולב, פיתח מנעול רב-בריחי שהותקן במרכזה של דלת עץ ולאחר מכן בדלת עם ליבת פלדה. וכך, בשנת 1977, באה לעולם דלת ה”פלדלת™” הראשונה ובכך נפתח עידן חדש ומהפכני בעולם פתרונות הנעילה והמיגון.

החברה מתרחבת

הדרך לא הייתה קלה… המעבר מדלתות עץ לדלתות פלדה העמיד בפני אברהם ומשה אתגרים רבים. האמונה העמוקה בצורך בדלתות ביטחון, הובילה לשיפורים מתמידים ברמה הטכנולוגית ובעיצוב הדלתות ולקמפיין פרסומי שהפך את רב-בריח פלדלת למותג מבוקש בארץ ובעולם.
הצלחתה המרשימה של רב-בריח פלדלת לא נעלמה מעיני קונצרנים בינלאומיים מובילים ובשנת 2000 נרכשה חטיבת מוצרי הנעילה של רב-בריח ע”י התאגיד השוודי ASSAABLOY, תמורת כ- 65 מיליון דולר.

החברה עוברת לידים חדשות

היזם, התעשיין ואיש העסקים, זוכה פרס התעשייה לשנת 2014 שמואל דונרשטיין, אשר הפיח בה רוח חיים חדשה, בעזרת צוות הנהלה מקצועי וחדור מטרה. עד מהרה הוגדרו לחברה חזון וערכים ברורים, הושקעו משאבים רבים במחקר ובפיתוח, הוטמעו קווי מוצרים חדשים ובוצע מיתוג מחודש – והתוצאות לא איחרו לבוא: רב-בריח הפכה למובילה בשוק דלתות ביטחון ומוצרי הנעילה בישראל וליצרנית דלתות הביטחון הגדולה בעולם, עם כושר ייצור של כ-250,000 דלתות בשנה!

לא עוצרים לרגע

מנהלי החברה לא עצרו לרגע ובשנת 2011 הוקמה חטיבת מוצרי הנעילה של החברה והחברה חזרה לתכנן ולייצר מוצרי נעילה כחול-לבן. אחת ההמצאות של חטיבת הנעילה הוא הצילינדר העמיד ביותר בפני פריצה LOCXIS™בעל ראש המפתח הכחול והמזוהה אשר מהווה גאווה ישראלית במדינות ברחבי העולם והפך לחלק בלתי נפרדים מדלת הכניסה של רב-בריח. מאז החברה מפתחת מאות מוצרים מדי שנה ובבעלותה עשרות פטנטים רשומים. ב-2021 חטיבת הנעילה הפכה לחברת בת של המותג תחת ניהולו של עומר יתיר.

נכנסים לבית פנימה

ב2014 רכשה חברת רב-בריח את מפעל דלתות הפנים ורשת החנויות מפעלי עץ כרמיאל ואופן גלרי ונכנסה לשוק דלתות הפנים. לאחר השקעה אדירה בפסי ייצור וטכנולוגיית ייצור השיקה החברה את דלתות פנים עמידות למים מסדרת טופ TOP המשמשות שילוב מושלם בין איכות לעיצוב חסר פשרות. עם השנים הסדרה התפתחה לעיצובים, סגנונות ופיתוחים נוספים.

2015-2017 שנים של צמיחה

חברת רב-בריח ממשיכה לגדול ולהתפתח ונכנסת לתחום מוצרי הממ”ד עם מסנני אב”כ לשוק הפרטי והמוסדי ומשיקה את מסנן לביא – המסנן הקטן בישראל, רכשה מפעל בתחום השערים ומשווי הגובה, הפכה לשחקן מוביל בפתרונות מיגון ואף פתחה מפעל לחיתוך מוצרי פלדה וגילוון.

2018-2020 שירות חברים

החברה גאה על הקמת חטיבת השירות הגדולה בישראל בתחומה אשר מרושתת בטכנולוגיה מתקדמת למעקב אחרי מערך המידות והתקנות והון אנושי איכותי ומוצלח. פתיחת מערך השירות מהווה אבן דרך בחזון החברה ובמטרות של הנהלת החברה למתן שירות כולל לקבלנים, יזמים ואדריכלים בתחום הבנייה למכלול מוצרים, בפריסה ארצית.

וב-2020 אף השלימה החברה את רכישה של מפעל נוריאלי המתמחה בייצור ציוד מקצועי לענף הבנייה ועוד. כניסת חברת נוריאלי הוותיק למשפחת המפעלים של רב-בריח האפשרות לקבלן וליזם שירות ונוחות מקסימאלית ברכישת סל מוצרים מלא.

רב-בריח היא חברה צומחת המשמשת one stop shop בענף הבנייה בעלת טכנולוגיה מתקדמת המאפשרת ייצור מוצרים בהתאמה אישית לכל לקוח בנפרד.

רב-בריח יוצאת להנפקה

יום מרגש לחברה! רב-בריח משלימה בהצלחה הנפקה ראשונה לציבור של מניות (IPO), כאשר גייסה 125 מיליון שקל.

שמואל דונרשטיין יו”ר רב בריח, מסר: “אני רוצה להודות בשמי ובשם כל עובדי רב בריח על הבעת האמון המשמעותית בחברה ובאסטרטגיית הצמיחה שלה. הבעת אמון ברב בריח היא הבעת אמון בתעשייה הישראלית והנפקת החברה תסייע ותאפשר את המשך פיתוחה במפעליה הקיימים והחדשים, ביסוס מנועי צמיחה חדשים והתרחבותה בישראל ובעולם. לקבוצת רב-בריח שדרה ניהולית מנוסה ובעלת ניסיון רב-שנים בתעשייה המחויבת להמשך הצלחתה והשאת ערך לבעלי המניות.”

רב-בריח. תעשייה ישראלית, גאווה לאומית.

כל המדינה יודעת, רב-בריח – מיוצרת בישראל!
סל המוצרים הרחב והכולל ביותר לדלתות כניסה, דלתות פנים, מוצרי נעילה ועוד – מפותח ומיוצר בישראל!


החזון והערכים שלנו

לתכנן, לעצב ולייצר עבור יותר ויותר אנשים, תחושה נפלאה של ביטחון. ביטחון במוצר, ביטחון בחדשנות, ביטחון בעיצוב, ביטחון בחברה וביטחון שרכשו את המוצר הנכון ביותר עבורם ועבור בני משפחתם.

להוביל בביטחון

הענקת תחושת ביטחון ללקוחותינו היא ליבת העשייה שלנו והתועלת הבסיסית לה אנו מחויבים. עבורנו, ערך הביטחון בא לידי ביטוי בכל נקודות המפגש עם לקוחותינו: ביטחון מוחלט במוצרים האיכותיים המיוצרים ומשווקים על ידינו, באמון המלא בחברה ובידיעה שקיבלו תמורה מלאה לכספם.

לייצר חדשנות איכותית

אנו מחויבים להעמיד לרשות לקוחות רב-בריח את הפתרונות המתקדמים והאיכותיים ביותר ולחתור לחדשנות מתמדת במוצרים, בחומרי הגלם, בטכנולוגיה, בעיצוב ובשירות – תוך התאמה מושלמת לצרכים המשתנים של לקוחותינו והקפדה על אמינות ויחס הוגן לכל אורך הדרך.

לנהוג בהגינות, ביושרה ובצניעות

הענקת תחושת ביטחון ללקוחותינו היא ליבת העשייה שלנו והתועלת הבסיסית לה אנו מחויבים. עבורנו, ערך הביטחון בא לידי ביטוי בכל נקודות המפגש עם לקוחותינו: ביטחון מוחלט במוצרים האיכותיים המיוצרים ומשווקים על ידינו, באמון המלא בחברה ובידיעה שקיבלו תמורה מלאה לכספם.

להיות חלק מקהילה

אנו, עובדי רב-בריח ומנהליה, גאים להיות חלק מחברה ישראלית "כחול-לבן", ירוקה וידידותית לסביבה ומכיוון שאנו רואים עצמנו חלק בלתי נפרד מהקהילה בה אנו חיים ועובדים, נמשיך לפעול ולתרום למען רווחתה ושגשוגה ביושר וצניעות.

לעצב סגנון חיים

למוצרים שאנו מייצרים בחברת רב-בריח, השפעה רבה על חוויית המגורים ועל סגנון החיים כמעט בכל בית בישראל. לכן נמשיך להוביל מהפכה עיצובית מתמשכת בכל אחד ממוצרינו ובכל נקודות ההשקה עם לקוחותינו ולהשיק קולקציות חדשות, ייחודיות ובלעדיות בכל תחומי פעילותנו.

אנחנו משתמשים ב-cookies על מנת להבטיח שאנחנו מעניקים למבקרים שלנו את חוויית המשתמש הטובה ביותר, לספק להם תוכן מותאם אישית ולתמוך בשיווק של השירותים שלנו.

תנאי שימוש ב-cookies סגור